کودک آزار خود را به پلیس معرفی کرد
افرادی که با انتشار کلیپ در فضای مجازی نسبت به تحقیر و آزردن یک کودک خیابانی، اقدام کرده بودند پس از مشاهده بازخوردهای این کلیپ و طرح موضوع در حوزه قضایی، خود را به پلیس البرز معرفی کردند.

به گزارش پایگاه خبری کرج نیوز، روز گذشته کلیپی در فضای مجازی و برخی رسانه ها منتشر شد که ضمن آن فردی کودکی خیابانی را داخل یک سطل مکانیزه زباله می اندازد. پخش این کلیپ، اعتراضات بسیاری را از سوی مردم و به ویژه هنرمندانی چون داریوش فرضیایی، پرویز پرستویی و سروش صحت به همراه داشت که طی انتشار یک پست، وی خواهان مجازات فرد کودک آزار شده بود.

با گسترش اعتراضات دادستانی البرز به موضوع ورود کرد و از پیگیری قضایی برای این حرکت زشت و نامناسب خبر داد. همین امر و نیز افزایش فشارها باعث شد افراد خاطی به مراجع قضایی مراجعه و خود را تسلیم پلیس کنند.

سخنگوی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، با اعلام خبر بازداشت این خاطیان، اظهار داشت: چند تیم پلیسی تحقیقات را برای دستگیری عاملان آغاز کردند. این اقدام پلیس در کنار بازخوردهای بسیار شدید و منفی مردم نسبت به این حرکت باعث شد متخلفان خود را تسلیم پلیس کنند.

سردار احمد نوریان، اضافه کرد: پیگیری این امر به دلیل تشویش اذهان عمومی و بر حسب دستور فرمانده انتظامی در دستور کار قرار گرفت.

به گفته نوریان، جزییات انگیزه و چرایی رفتار شنیع این افراد پس از دریافت اعترافات متخلفان، اعلام می شود.

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید