تقاطع غیر هم سطح حصارک
نزدیک به دو میلیارد تومان مصالح و تجهیزات برای اجرای ادامه پل حصارک خریداری شده و انتظار می رود این طرح تا پایان سال جاری به اتمام برسد.

شهردار کرج در گفت و گو با پایگاه خبری کرج نیوز، ریسک تورم را خارج از اختیارات مدیریت شهری ذکر کرد و آن را مسبب روی زمین ماندن بسیاری از طرح ها دانست که نمونه ای از آن پل حصارک بود. علی اصغر کمالی زاده، توقف در اجرای این پروژه را ناشی از به وجود آمدن مشکل در تامین منابع مالی و افزایش قیمت مصالح عنوان کرد و از تخصیص دو میلیارد تومان اعتبار مصوب شورا برای فعال سازی مجدد آن خبر داد.

کمالی زاده اذعان داشت: البته با مدیریت خوب شورای اسلامی شهر و حمایت هایی که در حوزه تصویب اعتبارات و منابع مالی از سوی این بخش صورت گرفته، توانسته ایم از توقف بسیاری از پروژه ها جلوگیری کنیم. در این زمینه شورای شهر رقم دو میلیارد تومان را به منظور تعدیل قیمت ها در پل حصارک تصویب کرد که با این مبلغ بخشی از تجهیزات مورد نیاز از جمله میل گرد خریداری شد.

وی، به اجرای طرح بزرگراه شمالی کرج نیز اشاره کرد و افزود: در نظر داریم ادامه این پروژه را در قالب اخذ عوارض انجام دهیم. همچنین در تلاشیم ضمن تفاهم با وزارت راه و شهرسازی، سرعت اجرای طرح را به حداکثر برسانیم. شهردار کرج، تعریض خط ۴ حصار را نیز از طرح های مهم مدیریت شهری برشمرد که با توجه به اتصال بزرگراه شهید خرازی به آن، هم اکنون مرحله دیواره سازی اش انجام شده است. به گفته این مسئول، با توجه به اجرای عملیات جابجایی معارض های طرح، انتظار می رود قبل از فرا رسیدن نوروز ۹۹، شاهد تعریض خط ۴ حصار باشیم.

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید