میدان کرج
بازسازی و بهسازی میدان کرج به عنوان یکی از بخش هایی که در نخستین لحظات ورود به کرج در معرض دید مراجعه کنندگان قرار می گیرد، هم اکنون به عنوان یک اولویت کاری در لیست برنامه های مدیریت شهری قرار گرفته است. بر این اساس مقرر شده نمای این میدان اصلاح و پاکسازی و زیباسازی جداره ها و کف سازی آن انجام شود.

به گزارش پایگاه خبری کرج نیوز، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج با بیان اینکه سازمان با جدیت به موضوع حذف آلودگی های بصری و پاکسازی جداره های شهری و نما ورود کرده است، اظهار داشت: با توجه به اهمیت محدوده میدان کرج به عنوان ورودی شهر، اولویت اقدامات را در این منطقه قرار داده ایم.

پیمان بضاعتی پور، عملیات مذکور را شامل میدان و حدفاصل آن تا پل حامی در هر دو جبهه اعلام کرد.

بضاعتی پور، اضافه کرد: زمان بهره برداری از این طرح تا پایان سال ۹۹ در نظر گرفته شده است و در نظر داریم نمای جدید را در هماهنگی با بافت سنتی و قدیمی میدان کرج ایجاد کنیم.

این مسئول، به وجود آجرهایی با قدمت نزدیک به ۵۰ سال در نمای این منطقه اشاره کرد و ادامه داد: در مرحله نخست دیواره ها تراش داده خواهند شد. پس از آن آجرهای قدیمی شسته شده، پاکسازی و بندکشی می شوند تا از این طریق بتوانیم نمای قابل قبولی را در یکی از مهمترین محدوده های ورودی شهر ایجاد کنیم.

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید