در پی تصمیم مسئولان برای اختصاص سهمیه بنزین به سرویس های مدارس، نباید هیچ گونه مبلغی بابت افزایش کرایه از خانواده های دانش آموزان گرفته شود.

به گزارش پایگاه خبری کرج نیوز، مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز با اعلام خبر عدم افزایش کرایه سرویس های مدارس، اظهار داشت: نزدیک به ۲۵ هزار دانش آموز در استان البرز از سرویس های ایاب و ذهاب مدارس استفاده می کنند که در صورت افزایش خودسرانه قیمت، بار زیادی به دوش خانواده های آنان تحمیل خواهد شد.

سالار قاسمی افزود: بر همین اساس مطابق تصمیم وزارت آموزش و پرورش، سهمیه بنزین به رانندگان سرویس های مدارس تعلق گرفته و هر گونه افزایش قیمت برای این امر ممنوع است.

قاسمی، ساماندهی سرویس های مدارس و ایجاد امنیت خاطر برای خانواده ها را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: اقداماتی چون: ثبت قراردادها، ثبت نام رانندگان در سامانه ای که به این منظور پیش بینی شده، تایید رانندگان و نظارت بر آنها از سوی دستگاه ها و بخش های ذیربط از اهمیت بسزایی برخوردار است و اداره کل آموزش و پرورش استان کوشیده است در این زمینه تلاش های پیگیر و مستمری صورت دهد.

وی، با بیان اینکه اعتماد و آرامش خانواده ها در گرو نظارت و بررسی مستمر فعالیت سرویس های مدارس است، خاطرنشان کرد: این امر امسال با تمام امکانات و بهره گیری از همکاری تمامی نهادهای مرتبط، با قوت و قدرت انجام شده و ادامه می یابد. همچنین با متخلفانی که خودسرانه قیمت ها را افزایش دهند برخورد قانونی می شود.

این مسئول، با اشاره به ضرورت همکاری نیروی انتظامی و شهرداری به منظور آموزش عملی رانندگان و افزایش نظارت بر فعالیت سرویس ها، اذعان داشت: امیدواریم این همکاری ها روز به روز مضاعف شود.

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید