تخریب پاتوق معتادان
دستور استاندار البرز مبنی بر تخریب پاتوق معتادان متجاهر در خط ۴ حصار باعث شد ۱۳۰ بافت مسکونی مرتبط با این تخلف، تخریب و آرامش نسبی به این منطقه شهری کرج بازگردد.

به گزارش پایگاه خبری کرج نیوز، اجرای این طرح ضربتی تخریب پاتوق معتادان که یکی از مطالبات جدی دو سال گذشته ساکنان منطقه بوده است، با حضور فرماندار، فرماندهان انتظامی استان و شهرستان و نیز جمعی از معاونان انتظامی و مدیران شهری انجام گرفت.

فرماندار کرج در این خصوص گفت: پاتوق معتادان این محدوده پیش از این پلمپ شده بود اما ساکنان خواهان تخریب و پاکسازی کامل اماکن مذکور بودند. آنها عنوان می کردند که این اماکن به پاتوق و مرکز تجمع معتادان تبدیل شده است. بر همین اساس اجرای طرح ضربتی فوق در دستور کار مسئولان شهری و استانی قرار گرفت.

غفور قاسم پور افزود: پاکسازی این بافت ها دقایقی پس از تخریب از سوی شهرداری منطقه آغاز شد که از این جهت از شهرداری و تمامی دستگاه ها و بخش هایی که در اجرای طرح با ما همکاری کردند، قدردانی می کنیم.

قاسم پور؛ گام بعدی برای محدوده اجرای طرح را صدور اسناد مالکیت، احیاء بافت های فرسوده، ایجاد امکانات بهداشتی، رفاهی، درمانی و خدماتی عنوان کرد و ادامه داد: امیدواریم با اجرای این امور، این منطقه را که یکی از نقاط آسیب پذیر شهری کرج است به فضایی مناسب و شایسته برای ساکنان و شهروندان تبدیل کنیم.

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید