بازار روز
بازار روز
تامین احتیاج های روزمره ساکنان منطقه ۷ شهرداری کرج باعث شده است شهرداری مقدمات راه اندازی یک باب بازار روز در این منطقه را فراهم کند.

به گزارش پایگاه خبری کرج نیوز، رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی شهرداری کرج با اعلام خبر ایجاد این بازار روز، اظهار داشت: تعدیل قیمت ها و تامین نیازهای روزانه مردم از مهمترین دلایل وجود بازار روزها هستند. با توجه به نبود چنین مجموعه ای در منطقه ۷، بر آن شدیم با احداث یک بازار روز ارتباط مستقیم تولیدکنندگان با مصرف کنندگان را برقرار کنیم.

عباس وحیدی افزود: سی میلیارد ریال برای ایجاد این بازار در سال جاری پیش بینی شده است که پس از تحویل یک قطعه زمین در منطقه، مجوزهای مورد نیاز دریافت شد و راه اندازی آن در دستور کار قرار گرفت. به گفته وحیدی، با دستور شهردار کرج، راه اندازی و فعال کردن بازار روز در همه مناطقی که فاقد این امکانات هستند، مورد توجه قرار گرفته و امیدواریم بتوانیم با همت و همراهی مناطق، بخش هایی را به این موضوع اختصاص دهیم.

این مسئول، محل احداث این بازار را در اراضی هلیکوپترسازی عنوان کرد و ادامه داد: بازار روز در زمینی با مساحت بیش از پنج هزار متر مربع احداث خواهد شد. وی، زمان کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی ساخت بازار روز منطقه ۷ را پس از طی مرحله انتخاب پیمانکار و در یک ماه آتی عنوان کرد.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، خاطرنشان کرد: امیدواریم با تلاش همکاران این بازار تا پایان سال ۹۹ تکمیل شده و به بهره برداری برسد. وی اذعان داشت: با فعال شدن بازار روز، تردد شهروندان این منطقه در بخش های دیگر شهر کاهش می یابد که این امر به مدیریت ترافیک شهری هم کمک خواهد کرد.

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید